Szanowni Państwo!

Po głębokim namyśle i analizie aktualnej sytuacji epidemiologicznej COVID-19, zgodnie z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, Zarząd Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa podjął decyzję o zmianie formy przeprowadzenia warszatów w dniu 13.03.2020 r. ze spotkania w Warszawie na internetowe szkolenie w formie webinarium. Powodem tej decyzji jest dynamicznie rozwijająca się epidemia SARS-CoV-2, co wiąże się z ograniczeniami podróży i spotkań “twarzą w twarz” oraz konieczności pozostania profesjonalistów medycznych w gotowości w miejscu pracy.

Mimo tych ograniczeń, nie rezygnujemy ze szkolenia i rozpowszechniania wiedzy w zakresie profilaktyki i zwalczania COVID-19. W tym celu podjęliśmy decyzję o realizacji programu warsztatów oraz dystybucji materiałów konferencyjnych za pośrednictwem internetu. Przygotowujemy bezpłatne webinarium obejmujące transmisję prezentacji on-line z możliwościa zadawania pytań przez uczestników.

Mamy nadzieję na zrozumienie decyzji Zarządu i organizatorów warsztatów i liczymy na aktywny udział w webinarium. Termin webinarium 20.03.2020 godz. 12-15. Prosimy o rejestrację uczestnictwa 

Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze organizacyjnym

BIURO ORGANIZACYJNE 
FUNDACJA INSTYTUT PROFILAKTYKI ZAKAŻEŃ
P. Monika Grochowska TEL: 512 507 292
mail: konferencje@fipz.edu.pl
fax: 22/ 100 27 70